Go Back
Others
Show Original

Hentes

Others

Full-time

DEGermany, Frankfurt am Main

Urgent
Trending

2100.00EUR

Per month (Brutto)

V0066493

503+ Views

Description

Németországi partnereink részére keresünk hentes munkatársakat.
3 munkaadó is szeretné a járvány után ismét feltölteni az állományát.
Munkavégzés helye:
Limburg,Frankfurt am Main, Koblenz.

Feladatok:
-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,
-kolbász töltés.

Elvárások:
-releváns (több éves) szakmai tapasztalat.
-alap német nyelvtudás.

Végzettséget nem minden partnerünk kér.

Amit nyújtunk:
-minimum 12euro/h
-szállás kb. havi 200euroért,
-német főállású munkaszerződés.

Bővebb információ a +43/681 812 26590 es telefonszámon kapható.
Jelentkezni fényképes német nyelvű Önéletrajz elküldésével a [email protected] e-mail címen lehetséges

Requirements

Responsibilities

-vágás,
-darabolás,
-csontozás,
-inazás,
-darálás,

What we offer

We offer 2100.00 EUR Per month with 40 hours per week.

Keywords

Salary information

Employment type Salary
Full-time 2100.00 EUR Per month (Brutto)

Bérezés képességek alapján, de minimum 12 euro brutto

Additional information

Employment type

Full-time

Available positions

5

Hours per week

40

Length of employment / assignment

Ongoing

Views

503

Working days

Business days

Heti 40 óra.Túlóra esetén a német törvényeknek megfelelő túlóra elszámolás.

Location details

Based

One Location

Location

Germany, Frankfurt am Main Haupstrasse 627

Accept workers from abroad

Albania, Andorra, Austria, Belarus, Belgium, Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Faroe Islands, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Guernsey, Vatican, Hungary, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Jersey, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Macedonia, Malta, Moldova, Monaco, Montenegro, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russian Federation, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Svalbard and Jan Mayen, Sweden, Switzerland, Ukraine, United Kingdom, Aland Islands

Created 4 months ago

Vacancies in Germany

Looking for vacancies in Germany? Click Learn more to see 51339+ more vacancies.

Add comment

profile picture
Go Back
Know your worth! Request free consultation now.
Find out now